Zvýšení výkonu- Lesní technika

Pro koho je Chiptuning Lesní techniky?

Profesionální Lesní Dělníci
Pro ty, kteří tráví hodiny za volantem lesní techniky, je chiptuning klíčem k efektivnější práci. Zvýšený výkon a odezva motoru mohou znamenat rychlejší práci v lese a zlepšenou celkovou výkonnost.

Lesnické Firmy
Firmy s vlastními lesními stroji mohou v chiptuningu vidět strategický nástroj pro optimalizaci výkonu a snížení provozních nákladů. Efektivnější stroje přináší výhody pro celou lesnickou firmu.

Ti, Kteří Hledají Úsporu Paliva
Pro ty, kteří sledují náklady na palivo, může chiptuning přinést úsporu. Optimalizace výkonu může znamenat efektivnější využití paliva a snížení nákladů na provoz lesní techniky.

Lesní Stroje s Větším Nájezdem
Starší lesní stroje s vyšším nájezdem kilometrů mohou také získat výhody z chiptuningu, který je optimalizovaný pro jejich specifické potřeby.

Více Výkonových Verzí a Individuální Úpravy

Pro naše zákazníky s lesní technikou poskytujeme širokou škálu možností zvýšení výkonu, včetně dvou hlavních verzí a individuálních úprav podle jejich specifických preferencí.

TracPower Optimal – Pro Každodenní Potřeby
Nejoblíbenější verze úpravy výkonu pro lesní stroje, kde je kladen důraz na každodenní potřeby. Tato verze je optimalizována nejen pro výkon, ale také pro snížení spotřeby paliva až o 15%!

Je ideální volbou i pro starší stroje s vyšším nájezdem kilometrů, nabízející úsporu a výkon v jednom balení.

TracPower Maximal – Pro Maximální Výkon a Bezpečnost
Verze vytvořená pro lesní stroje, které potřebují maximální výkon, s důrazem na bezpečnost motoru. Přináší zvýšený výkon bez přetěžování nebo nadměrného opotřebování jakýchkoliv dílů motoru. Bezpečný a silný výkon pro lesní techniku v každých podmínkách.

Individuální Úpravy – Přizpůsobte Si Své Lesní Stroje Podle Svých Přání
Otevření každému přání našich zákazníků nabízíme i možnost individuálních úprav. Od reakce plynového pedálu až po dynamiku motoru – vaše lesní technika bude přizpůsobena přesně podle vašich potřeb.

Jaké značky lesní techniky upravujeme?

Záloha Originálního Softwaru

S každým zásahem do řídící jednotky vaší lesní techniky vám zaručujeme zálohu původního softwaru na CD. Tímto způsobem si můžete uchovat originální nastavení vaší techniky, pokud byste se rozhodli ji například prodat.

S předloženým CD můžeme snadno obnovit původní softwarové nastavení a zajistit, že technika bude opět v původním stavu.

Pokud máte chuť posunout výkon své lesní techniky na další úroveň, přejděte do našeho katalogu a objevte možnosti pro optimalizaci výkonu vašeho stroje!

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.