Deaktivace AdBlue pro Citroën a Peugeot

Majitelé vozů značek Citroën a Peugeot, kteří čelí obtížím spojeným se systémem AdBlue, nyní mohou využít našich specializovaných služeb deaktivace. Naše řešení se odrazuje od probíhajících problémů, kterým čelí majitelé těchto vozidel, a nabízí efektivní a nákladově výhodné možnosti.

Proč Zvolit Deaktivaci AdBlue

Šetření Nákladů

Majitelé vozidel Citroën a Peugeot často čelí vysokým nákladům spojeným s opravami AdBlue. Naše služby deaktivace umožňují úsporu na opravách a na samotné kapalině AdBlue.

Flexibilita a Spolehlivost

Provoz vozů s vadným systémem AdBlue může být obtížný. Naše služby nabízejí dočasnou nebo trvalou deaktivaci vstřikování AdBlue do systému SCR, což zajišťuje bezproblémový provoz.

Transparentní Ceny

Cena závisí na konkrétním systému vašeho vozidla. Rádi vám poskytneme jasné informace o ceně přizpůsobené právě pro vaše specifické vozidlo.

Výhody Deaktivace AdBlue

Kompletní Deaktivace

Zajišťujeme bezchybnou deaktivaci systému SCR včetně NOx senzoru s možností následného znovuaktivování.

Bez Chybových Hlášení

Po deaktivaci systému SCR nemusíte čelit obtěžujícím chybovým hlášením na palubní desce.

Úspora Financí

Ušetřte náklady na kapalinu AdBlue a servis složitých částí SCR systému.

Nabízíme Řešení Problémů

Nabízíme odbornou deaktivaci systému AdBlue pro majitele vozidel Citroën a Peugeot, kteří se potýkají s problémy spojenými s tímto emisním systémem.

Naše služby jsou zaměřeny na poskytnutí efektivních a spolehlivých řešení, která odstraní starosti s náklady a flexibilitou provozu.

O Nás

Specializujeme se na úpravu ŘJ motorů pro širokou škálu vozidel.

S naší pomocí mohou majitelé vozů Citroën a Peugeot znovu získat spolehlivý provoz svého vozidla.

Pro každou úpravu řídící jednotky prováděnou na vozidle zajišťujeme kompletní zálohu na CD. Toto opatření nám poskytuje schopnost vrátit vozidlo do původního stavu v případě potřeby, například při jeho případném prodeji.

Kontaktujte nás pro další informace a cenovou nabídku přizpůsobenou potřebám vašeho vozidla. S námi můžete vyřešit problémy s AdBlue jednou provždy!

Cena deaktivace systému AdBlue/SCR pro vozidla Citroën a Peugeot – od 7 800 Kč bez DPH.

Deaktivace systému SCR – AdBlue je nabízena výhradně pro sportovní účely nebo v zemích, které nevyžadují funkční systém AdBlue na pozemních komunikacích.


Zvýšení výkonu

Díky naší precizní práci jsme schopni zvýšit výkon motoru a zároveň snížit spotřebu pohonných hmot, a to až o 15%


Postup úpravy

Podrobná kontrola diagnostikou

Kontrola software z ŘJ motoru

Jízdní test před i po úpravě

Záloha originálního SW na CD


Doplňkové služby

Deaktivace Adblue

Odstranění DPF/FAP

Diagnostika vozidel

Další

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.