Deaktivace Systému AdBlue – Zvýšení Flexibility a Snížení Nákladů

Uvědomujeme si, že systém AdBlue může být příčinou obtíží a finančních nákladů pro majitele vozidel. Nabízíme specializované služby diagnostiky a deaktivace systému AdBlue pro širokou škálu vozidel, od osobních aut po nákladní vozidla a zemědělskou techniku.

Proč Zvolit Deaktivaci AdBlue

Šetření Nákladů

Klientům, kteří čelí vysokým nákladům na opravy nebo načerpávání AdBlue, poskytujeme možnost deaktivace a odprogramování systému z vozidla. Tím šetříte nejen na opravách, ale i na samotné kapalině AdBlue.

Flexibilita a Bezproblémový Provoz

Máte-li problém se systémem AdBlue, může náš servis poskytnout dočasnou i trvalou deaktivaci vstřikování AdBlue do systému SCR. Tato úprava je provedena přehráním softwaru řídící jednotky, aniž by bylo nutné zasahovat do kabeláže nebo instalovat viditelný emulátor.

Klienti Mohou Očekávat

Diagnostiku a Modifikace pro Různé Typy Vozidel:

Osobní vozy (VW / Škoda / Seat / Audi …)Nákladní vozidla

Zemědělská technika a pracovní stroje

Transparentní Ceny:

Cena programování systému AdBlue/SCR závisí na konkrétním typu vozidla a složitosti úpravy. Rádi vám poskytneme informace o ceně pro vaše specifické vozidlo.

Výhody Deaktivace AdBlue – SCR

Kompletní Deaktivace

Bezchybná deaktivace systému SCR včetně NOx senzoru s možností následného znovuaktivování.

Bez Chybových Hlášení

Po deaktivaci systému SCR nebudete obtěžováni chybovými hlášeními na palubní desce.

Úspora Financí

Ušetřte náklady na kapalinu AdBlue a servis složitých částí SCR systému.

Naše firma se specializuje na úpravy širokého spektra vozidel a využíváme moderní profesionální nástroje od renomovaných firem, jako jsou Alientech, Jaltest, Bosch, Delphi a další. Tyto specializované nástroje nám umožňují provádět precizní diagnostiku a úpravy s maximální péčí o bezpečnost a v souladu s příslušnými předpisy.

Díky kombinaci hlubokých technických znalostí a využívání nejnovějších profesionálních nástrojů jsme schopni poskytnout špičkové služby při diagnostice, úpravách a deaktivaci systému AdBlue na různých typech vozidel. Moderní technologie od předních světových výrobců nástrojů pro diagnostiku a úpravy automobilů nám umožňují dosáhnout optimálního výsledku pro naše klienty. Vaše bezpečnost a spolehlivost jsou pro nás prioritou.

Pozor

Deaktivace systému SCR – AdBlue je nabízena výhradně pro sportovní účely nebo v zemích, které nevyžadují funkční systém AdBlue na pozemních komunikacích.

V TracPower jsme připraveni vám pomoci optimalizovat výkon a náklady vašeho vozového parku. Kontaktujte nás pro další informace a cenovou nabídku přizpůsobenou vašim potřebám.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.