Deaktivace SCR/AdBlue- Zemědělská technika

Víme, že systém AdBlue může být pro majitele zemědělské techniky nejen finanční zátěží, ale také potenciálním zdrojem obtíží v provozu.

Naše specializované služby diagnostiky a deaktivace systému AdBlue jsou navrženy s ohledem na specifické potřeby majitelů zemědělských vozidel, přinášející zjednodušení a efektivitu v jejich každodenním provozu.

Proč zvolit deaktivaci AdBlue pro zemědělskou techniku

Optimalizace nákladů
Majitelé zemědělských vozidel se často potýkají s významnými finančními náklady spojenými s údržbou a doplňováním AdBlue. Naše služby umožňují deaktivaci systému, což vede ke snížení nákladů na kapalinu AdBlue a potenciálně i na servis souvisejících částí.

Flexibilita a bezproblémový provoz
V případě potíží se systémem AdBlue nabízíme flexibilní řešení s dočasnou i trvalou deaktivací vstřikování AdBlue do systému SCR. Tato úprava probíhá přehráním softwaru řídící jednotky, aniž by bylo nutné zasahovat do kabeláže nebo instalovat viditelný emulátor.

Co mohou majitelé zemědělské techniky očekávat
Diagnostiku a modifikace pro zemědělskou techniku: Naše služby jsou zaměřeny na zemědělskou techniku, ať už se jedná o Traktory, Nakladače, Manipulátory nebo samojízdné stroje, jako jsou Kombajny, Řezačky, Krmné vozy, Postřikovače a další.

Transparentní cenovou politiku: Cena programování systému AdBlue/SCR je individuální a závisí na konkrétním typu zemědělského vozidla a ŘJ motoru.

Rádi vám poskytneme podrobné informace o ceně pro vaši specifickou situaci.

Pokud máte zájem o tuto službu, neváhejte nás kontaktovat.

Výhody deaktivace AdBlue pro zemědělskou techniku

Kompletní deaktivace

Bezchybná deaktivace systému SCR včetně NOx senzoru s možností následného znovuaktivování.

Bez chybových hlášení a nouzového režimu

Po deaktivaci systému SCR nebudete obtěžováni chybovými hlášeními na palubní desce a stroj bude mít vždy maximální výkon bez omezení kvůli závadám na AdBlue systému.

Úspora financí

Ušetřte náklady na kapalinu AdBlue a servis složitých částí SCR systému.

Náš tým se specializuje na poskytování komplexních řešení pro majitele zemědělské techniky. Využíváme moderní profesionální nástroje a pečlivě se staráme o každý detail s důrazem na efektivitu, bezpečnost a plnění příslušných normativů.

Vaše spokojenost a plynulý provoz zemědělských vozidel jsou pro nás klíčové.

Jaké značky motorů upravujeme ?

  1. Cummins
  2. Perkins
  3. Caterpillar
  4. John Deere
  5. Deutz
  6. Kubota
  7. Yanmar

Cena této úpravy pro Zemědělskou techniku: od 24 500 Kč bez DPH.

Poznámka: Deaktivace systému SCR – AdBlue je nabízena výhradně pro sportovní účely nebo v zemích, které nevyžadují funkční systém AdBlue na pozemních komunikacích.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.