Odstranění DPF/FAP pro Nákladní Vozidla

Ve světě nákladních vozidel je optimalizace výkonu klíčová pro efektivitu a nízké náklady. Jedním z významných problémů, kterým čelí majitelé a provozovatelé vozového parku, je Dieselový částicový filtr (DPF) nebo Filtre à particules (FAP). I když byl navržen k snížení emisí, tyto filtry mohou přinášet provozní problémy pro těžká vozidla. Jak můžete zlepšit výkon svého nákladního vozidla a vyhnout se potenciálním komplikacím spojeným s DPF? Odpověď spočívá v trvalém odstranění DPF/FAP.

Funkce DPF/FAP

Dieselový částicový filtr (DPF/FAP) je sofistikované zařízení pro kontrolu emisí integrované do výfukových systémů moderních nákladních vozidel. Jeho hlavní funkcí je zachytávání mikroskopických částic vznikajících při spalování nafty, což přispívá k ochraně životního prostředí.

Časté problémy s DPF/FAP

Omezení Výkonu
DPF/FAP může omezovat výkon motoru, což ovlivňuje celkovou efektivitu těžkých vozidel.

Zvýšená Spotřeba Paliva
Regenerační procesy a další činnosti související s DPF mohou vést k vyšší spotřebě paliva, což ovlivňuje provozní náklady.

Problémy při Krátkých Vzdálenostech
Nákladní vozidla převážně operující na krátkých vzdálenostech mohou zažívat přerušení procesu regenerace DPF, což může vést k potenciálním problémům s filtrem.

Výhody Odstranění DPF/FAP pro Nákladní Vozidla

Zlepšený Výkon
Trvalé odstranění DPF/FAP může výrazně zlepšit celkový výkon nákladních vozidel.

Snížená Spotřeba Paliva
Modifikace DPF/FAP může vést ke snížení spotřeby paliva, což přináší finanční výhody majitelům vozového parku.

Prodloužená Životnost Motoru
Absence DPF/FAP může přispět k prodloužení životnosti motoru tím, že odlehčí stres spojený s častými regeneračními procesy.

Služba Odstranění DPF/FAP

Pro ty, kteří se rozhodnou pro trvalé odstranění DPF/FAP, je k dispozici specializovaná služba k deaktivaci všech funkcí souvisejících s těmito filtry. To umožňuje provoz nákladních vozidel bez nainstalovaného filtru DPF/FAP.

Jaké značky nákladních vozidel upravujeme ?

Závěr

Trvalé odstranění DPF/FAP se stává průlomovým řešením pro správce flotily a operátory, kteří hledají způsob, jak optimalizovat výkon a efektivitu svých nákladních vozidel.

Poznámka: Úpravy provádíme buď u nás nebo u zákazníka po předchozí domluvě.

Cena úpravy DPF/FAP pro Nákladní Vozidla: od 21 500 Kč bez DPH.

Poznámka: Po softwarovém odstranění systému DPF/FAP je nutné fyzicky odmontovat samotný DPF/FAP filtr z výfukového systému. Tato služba není zahrnuta v samotném softwarovém odstranění DPF/FAP.

Pouze po předchozí domluvě.

Služba odstranění DPF/FAP je výhradně určena pro sportovní účely, a vozidlo s touto úpravou by nemělo být provozováno na veřejných komunikacích.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.