Úprava DSG převodovek

Transformace Jízdního Výkonu s Naším Chiptuningem DSG Převodovek

Zažijte dokonalé spojení komfortu a výkonu s naším programováním řídících jednotek automatických DSG převodovek. Naše inovativní softwarové úpravy vám umožní nejen optimalizovat otáčky a převodové stupně motoru, ale také zajistí, že váš vůz bude reagovat přesně podle vašich představ.

A co je nejdůležitější, žádný vliv na výkon a kroutící moment vozidla!

Jaké Parametry se během úpravy mění?

Rychlost přeřazení jednotlivých rychlostních stupňů
Transformace dynamiky převodovky spočívá v optimálním načasování přeřazování jednotlivých rychlostí, což zajišťuje plynulý a rychlý přechod mezi jednotlivými stupni.

U našeho chiptuningu DSG posouváme hranice rychlosti přeřazení, aby byla jízda ještě pohotovější a lépe přizpůsobená vašemu osobnímu stylu.

Úprava limitních otáček motoru pro přeřazení na vyšší rychlostní stupeň
Optimalizace limitních otáček při přeřazování na vyšší rychlostní stupeň zajistí plynulý a efektivní přenos výkonu, což může zlepšit jak jízdní komfort, tak i hospodaření s palivem.

Úprava limitních otáček motoru pro podřazení na nižší rychlostní stupeň
Zásah do limitních otáček pro podřazení na nižší rychlostní stupeň umožňuje okamžitou reakci motoru na váš povel, což posiluje celkový výkon a zajišťuje rychlejší odezvu při potřebě dynamické akcelerace.

Rychlost nárůstu kroutícího momentu
Nastavení rychlosti nárůstu kroutícího momentu přispívá k lepšímu ovládání a optimalizuje odezvu motoru na povel plynového pedálu. To vytváří harmonický zážitek z jízdy a zvyšuje efektivitu využití kroutícího momentu.

Launch control
Funkce launch controlu byla vyladěna tak, aby poskytovala nejen maximální výkon, ale také bezpečné a kontrolované rozjezdy ze stojícího stavu. Omezovač otáček je nastaven tak, aby zajistil optimální zrychlení bez rizika poškození převodovky nebo motoru.

Nadstandardní Pohodlí a Jízdní Komfort

Díky synergii našich softwarových úprav dokážeme přeprogramovat řídící jednotky automatických převodovek tak, aby byla každá jízda přizpůsobena přesně vašim preferencím. Bez ohledu na to, zda preferujete dynamický sportovní režim, ekonomickou jízdu nebo manuální ovládání, my vám dodáme tu správnou dávku pohodlí a výkonu.

Záloha Originálního Softwaru na CD

S každou úpravou vozidla vám zajistíme zálohu původního softwaru na CD. V případě prodeje vozidla můžeme jednoduše obnovit původní nastavení a zajistit, že váš vůz bude opět v původním stavu.

Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás klíčové.

Otevřete dveře do světa optimálního jízdního výkonu s naším chiptuningem DSG převodovek. Přejděte do našeho katalogu vozidel a objevte možnosti, které vám přinášíme pro dokonalý jízdní zážitek!

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.