Odstranění DPF/FAP pro Lesní Techniku

V oblasti lesní techniky je optimalizace výkonu klíčová pro efektivní provoz a snižování nákladů. Majitelé a provozovatelé lesní techniky čelí specifickým výzvám spojeným s Dieselovým částicovým filtrem (DPF) nebo Filtre à particules (FAP). I přesto, že byly tyto filtry původně navrženy ke snižování emisí, mohou vytvářet provozní komplikace pro těžkou lesní techniku.

Jak můžete vylepšit výkon svých lesních strojů a vyhnout se potenciálním problémům spojeným s DPF? Odpověď spočívá v trvalém odstranění DPF/FAP.

Funkce DPF/FAP

Dieselový částicový filtr (DPF/FAP) představuje sofistikované zařízení pro kontrolu emisí integrované do výfukových systémů moderních lesních strojů. Jeho hlavní funkcí je zachytávání mikroskopických částic vznikajících při spalování nafty, což přispívá k ochraně životního prostředí.

Časté problémy s DPF/FAP

Omezení Výkonu
DPF/FAP může omezovat výkon motoru, což má vliv na celkovou efektivitu těžkých lesních strojů.

Zvýšená Spotřeba Paliva
Regenerační procesy a další činnosti spojené s DPF mohou vést k vyšší spotřebě paliva, což ovlivňuje provozní náklady.

Problémy při Krátkých Vzdálenostech
Lesní technika často operuje na krátkých vzdálenostech, což může způsobit přerušení procesu regenerace DPF, vedoucí k možným problémům s filtrem.

Výhody Odstranění DPF/FAP pro Lesní Techniku

Zlepšený Výkon
Trvalé odstranění DPF/FAP výrazně zlepšuje celkový výkon lesní techniky.

Snížená Spotřeba Paliva
Modifikace DPF/FAP může vést ke snížení spotřeby paliva, což přináší finanční výhody majitelům lesní techniky.

Prodloužená Životnost Motoru
Absence DPF/FAP může přispět k prodloužení životnosti motoru tím, že odlehčí stres spojený s častými regeneračními procesy.

Služba Odstranění DPF/FAP
Pro ty, kteří se rozhodnou pro trvalé odstranění DPF/FAP, poskytuje specializovaná služba deaktivaci všech funkcí souvisejících s těmito filtry. To umožňuje provoz lesní techniky bez nainstalovaného filtru DPF/FAP.

Jaké značky lesní techniky upravujeme

Závěr


Trvalé odstranění DPF/FAP představuje průlomové řešení pro majitele a provozovatele lesní techniky, kteří hledají způsob, jak optimalizovat výkon a efektivitu svých strojů.

Cena úpravy DPF/FAP pro Lesní Techniku: od 27 000 Kč bez DPH.

Poznámka: Úpravy provádíme buď u nás nebo u zákazníka po předchozí domluvě.

*Poznámka: Po softwarovém odstranění systému DPF/FAP je nutné fyzicky odmontovat samotný DPF/FAP filtr z výfukového systému. Tato služba není zahrnuta v samotném softwarovém odstranění DPF/FAP

Pouze po předchozí domluvě.

Služba odstranění DPF/FAP je výhradně určena pro sportovní účely, a lesní technika s touto úpravou by neměla být provozována na veřejných komunikacích.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.