Deaktivace EGR Ventilu pro Osobní Automobily

V naší specializované službě se zaměřujeme na profesionální deaktivaci EGR ventilu u osobních automobilů. Poskytujeme nejen úpravu softwaru motorové řídící jednotky (ECU), ale také provedeme mechanické zaslepení EGR ventilu, abychom zajistili optimální výkon a efektivitu vašeho vozu.

Výhody Deaktivace EGR Ventilu pro Osobní Automobily:

Snížení Spotřeby Paliva

Deaktivace EGR ventilu brání nasávání spálených výfukových plynů, což vede ke snížení spotřeby paliva o přibližně 0,5 l až 1 l na 100 km. Tím nejen šetříte peníze, ale také snižujete ekologický otisk vašeho vozu.

Zlepšení Jízdního Komfortu

Větší množství kyslíku pro spalování přináší plynulejší jízdu a lepší odezvu motoru. Deaktivace EGR ventilu tak přispívá k celkovému jízdnímu komfortu a radosti z řízení.

Efektivnější Spalování

Optimalizace směsi paliva a vzduchu v důsledku deaktivace EGR ventilu znamená nejen zlepšený výkon motoru, ale i snížení emisí. Vaše vozidlo bude šetrnější k životnímu prostředí.

Prodloužení Životnosti Turbodmychadla

Snížení zátěže na turbodmychadlo, které je důsledkem deaktivace EGR ventilu, přispívá k prodloužení jeho životnosti a celkové spolehlivosti.

Redukce Zátěže Motoru

Deaktivace EGR ventilu snižuje namáhání motoru, což má pozitivní vliv na jeho celkovou odolnost. Dlouhá životnost a spolehlivost jsou klíčovými faktory pro optimální provoz vozidla.

Deaktivace EGR ventilu je vratný proces, což znamená, že v případě potřeby lze vozidlo kdykoli vrátit do původního stavu. Ke každé úpravě provádíme zálohu originálního software na CD.

Využijte našich služeb a zajistěte si optimální výkon a efektivitu svého osobního automobilu.

Cena této úpravy pro osobní automobily: od 3 500 Kč bez DPH.

Deaktivace EGR je nabízena výhradně pro sportovní účely nebo v zemích, které nevyžadují funkční systém EGR na pozemních komunikacích.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.