Servis- Zemědělská technika

V TracPower se zaměřujeme na úpravy a opravy zemědělské techniky. Naši zkušení technici se starají o vaše stroje s péčí a odborností. Co můžete očekávat od našich služeb?

Servis u zákazníka

Opravy provádíme přímo u vás. To znamená, že nemusíte vozit stroje do servisního střediska – my přijedeme k vám. Naši technici pečlivě prohlédnou vaše stroje, provedou opravy a zkontrolují, zda vše funguje správně.

Elektrické opravy

Moderní zemědělská technika je plná elektroniky a systémy dodatečné úpravy výfukových plynů. Naši technici jsou vyškoleni na diagnostiku a opravy elektrických systémů. Bez ohledu na značku vašeho stroje se postaráme o jeho spolehlivost. Můžeme řešit problémy s elektronikou, od baterií až po senzory.

Diagnostika strojů

S našimi diagnostickými přístroji a znalostmi vám pomůžeme identifikovat a řešit problémy s vašimi stroji. Pokud máte nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat. Naši technici provedou důkladnou diagnostiku a navrhnou řešení.

Dodatečné úpravy výfuku

Pokud máte zájem o úpravy výfukového systému, abyste dosáhli lepšího výkonu nebo snížili emise, rádi vám poradíme. Můžeme vám doporučit vhodné úpravy a zajistit, aby váš stroj splňoval všechny normy.

Naše služby jsou kvalitní, spolehlivé a efektivní. Máme zkušenosti s různými značkami zemědělské techniky, včetně John Deere, Claas, Väderstad, New Holland, Case, McCormick, Fendt, Claas a dalších.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.